Jesteś tutaj: Strona główna Strona główna
O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą sektora IT, świadczącą zintegrowane usługi internetowe (oprogramowanie, kreacja, projektowanie dedykowanych rozwiązań biznesowych). Jakość oraz użyteczność proponowanych przez nas rozwiązań pozwala nam cieszyć się zaufaniem klientów już czwarty rok, zaś bogate doświadczenie, jakim pragniemy się z Państwem podzielić, wpływa na wysoki standard naszych usług współtworząc tym samym markę EPRO.

Nasze ambicje to:
  1. Być zespołem o ogromnym potencjale wiedzy, a nie firmą dużą.
  2. Być firmą dającą satysfakcję zarówno klientom jak i pracownikom.
  3. Stale dążyć do tego, aby nazwa EPRO była kojarzona z najwyższą jakością.
Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z różnych branż, które pragną zaistnieć w nowej rzeczywistości, w której to informacja jest dobrem najbardziej pożądanym, jak również te, które chcą umiejętnie reagować na wciąż pojawiające się nowe rozwiązania e-biznesu.

Nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość i precyzja wykonania. Naszym osiągnięciem jest opracowanie autorskiego oprogramowania eproSHOP, które zostało już docenione przez wielu przedsiębiorców. Łączy ono w swej funkcjonalności cechy przyjaznego sklepu internetowego oraz nowoczesnych technik skutecznego marketingu. EproSHOP to stabilność i bezpieczeństwo pracy, efektywne zarządzanie sprzedażą oraz kontaktami z klientami. Zastosowanie tego unikalnego produktu pozwala na łatwe zdobycie wielu cennych informacji rynkowych.

Prowadzimy ustawiczne badania rynku w celu utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Współpracujemy z instytucjami naukowymi, gdzie rozwijane są najnowsze, zaawansowane technologie informacyjne.

EPRO to Twój partner w świecie elektronicznego biznesu